Prawie 40% rodziców stwierdziło, że obrażeniom ich dzieci można było zapobiec, gdyby podjęli odpowiednie środki ostrożności.

Źródło: GUS

Czy wiesz, że
Większość z nas nie wie, jak poprawnie przeprowadzić reanimację dziecka, nie umie odpowiednio zareagować na oparzenia w krytycznym czasie i nie pamięta o uzupełnieniu apteczki domowej. A Ty?
Video kurs pierwszej pomocy
ROZWOJOWA MAMA X BEZPIECZNY MALUCH

Dołącz do kursu, dzięki któremu zdobędziesz kluczowe umiejętności skutecznego reagowania w sytuacjach awaryjnych i nauczysz się, jak stworzyć bezpieczne środowisko dla Twojej rodziny - w domu, podczas podróży samochodem czy nad wodą.

W naszym kursie znajdziesz

Pierwsza pomoc

Pierwsza pomoc

Dowiedz się, jak zapewnić bezpieczeństwo swoim najbliższym w kluczowych tematach pierwszej pomocy

Bezpieczny dom

Bezpieczny dom

Unikaj urazów - przygotuj z nami swój dom tak, aby był bezpieczny dla najmłodszych!

Bezpieczeństwo w wodzie

Bezpieczeństwo w wodzie

Uczymy jak zapewnić bezpieczeństwo podczas pobytu nad wodą.

Bezpieczeństwo w podróży

Bezpieczeństwo w podróży

Nasz kurs przeprowadzi Cię przez podstawy bezpiecznej jazdy z dziećmi na pokładzie!

Pierwsza pomoc

Pierwsza pomoc

Ile to było uciśnięć? 30? 35?

Przećwicz każdy krok pierwszej pomocy pod okiem doświadczonego instruktora i miej pewność, że w sytuacji zagrożenia odruchowo podejmiesz decyzje ratujące życie. Zobaczysz przykładowe sytuacje oraz dokładnie omówione pożądane reakcje. Absolutny fundament bezpiecznej opieki nad dziećmi.

Bezpieczny dom

Bezpieczny dom

Trzymasz leki przy łóżku, na półce w łazience? Jesteś pewny, że Twoje kapsułki do zmywarki są niedostępne?

Dla Waszego spokojnego snu, wypoczynku i zabawy zebraliśmy wiedzę o tym, jak ograniczyć wszelkie ryzyka urazów i wypadków w domu. Dowiesz się, jak uniknąć tych najpowszedniejszych, ale też najgroźniejszych błędów, które popełniają opiekunowie w warunkach domowych.

Bezpieczeństwo w wodzie

Bezpieczeństwo w wodzie

Statystycznie, w prawie każdy letni dzień w Polsce topi się jedna osoba.

Czy wiesz, czym różni się zachowanie osoby tonącej od wygłupiającej się? Czy wiesz, jak przeprowadzić pierwszą pomoc po zachłyśnieciu się wodą? Albo jak wyciągnąć kogoś tonącego na brzeg bez ryzykowania swoim bezpieczeństwem? Tego wszystkiego dowiesz się z kursu „Bezpieczny Start”.

Bezpieczeństwo w aucie

Bezpieczeństwo w aucie

Dobry fotelik nie wystarczy – jak mieć pewność, że spełni swoje zadanie?

Do zapinania pasów i montowania fotelików samochodowych już przywykliśmy, i całe szczęście. Niestety, duża część dorosłych osób sposobem zapinania pasów ryzykuje uduszenia, uszkodzenia wątroby i wypadnięcie z auta w sytuacji zderzenia. Jak upewnić się, że pasy w fotelikach dzieci są poprawnie zapięte, że Twoi pasażerowie są bezpieczni i że w razie wypadku będziesz mieć zasoby do pomocy poszkodowanym? Dołącz do kursu teraz!
Platforma bg

Rozwojowa Mama x Bezpieczny MaluchVideo kurs pierwszej pomocy

Ponad 30 filmów / kilkaset minut materiałów / 150 000 przeszkolonych osób
Dołącz dzisiaj do kursu, który pozwoli Ci wyszkolić w sobie odruchy ratujące zdrowie i życie. Podczas każdej z lekcji nauczysz się rozpoznawać sygnały niebezpiecznych sytuacji i sposobu reagowania na nie – bez zastanowienia, bez wahania. Zatrzymuj wideo kiedy chcesz, aby klatka po klatce zobaczyć dokładnie każdy ruch ratownika, który do tej pory przeszkolił już 150 tysięcy osób. Dowiedz się, jakie są najczęściej popełniane błędy pierwszej pomocy i jak ich uniknąć. Cofaj, przewijaj, powtarzaj – we własnym tempie i kiedy masz wolną chwilę.

Apteczka

W naszych apteczkach znajdziesz najwyższej jakości atestowane środki opatrunkowe oraz niezbędne akcesoria do udzielenia pierwszej pomocy. Bądź zawsze przygotowany - niezależnie od miejsca, czasu i okoliczności!

Domowa Apteczka Pierwszej Pomocy

Domowa Apteczka Pierwszej Pomocy

299,00 zł

Podróżna Apteczka Pierwszej Pomocy

Podróżna Apteczka Pierwszej Pomocy

289,00 zł

Podręczna Apteczka Pierwszej Pomocy

Podręczna Apteczka Pierwszej Pomocy

149,00 zł

Zestaw Pełne Bezpieczeństwo

Zestaw Pełne Bezpieczeństwo

699,00 zł

SPRAWDZILIŚMY TO! W zasadzie żaden z domów, które odwiedziliśmy, nie miał poprawnie przygotowanej apteczki.

apteczki

Naszą misją jest dzielenie się najświeższą, potwierdzoną przez ekspertów wiedzą. Udostępniamy starannie dobrane, potwierdzone naukowo treści w prosty i przystępny sposób „Kurs: Bezpieczny Start” powstał przy współpracy z Dominiką i Kamilem, prowadzącymi markę Bezpieczny Maluch, w ramach której do tej pory przeszkolili już ponad 150 tysięcy osób.

Kurs kierowany jest przede wszystkim do opiekunów dzieci, ale też do wszystkich, którzy chcą zapewnić bezpieczeństwo sobie i swojemu otoczeniu. Formuła online ma zapewnić elastyczność (czas i miejsce), o którą zabiegają przede wszystkim rodzice maluchów. Celem powstania kursu w formie online jest również możliwość powtarzania całości i konkretnych zagadnień zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

Całość dopełniają apteczki stworzone w zespole ratowników i eskpertów ochrony zdrowia. Znajdziecie w nich wszystko, co pozwoli Wam zabezpieczyć Waszych najbliższych w awaryjnych sytuacjach. Apteczki składają się z produktów najwyższej jakości, a projekt opiera się na dobrze zorganizowanym, miękkim opakowaniu, które zapewnia łatwe, sprawne użycie w najbardziej stresujących sytuacjach.

Zainwestuj w spokój i bezpieczeństwo swojej rodziny już dziś. Dzięki nam nie tylko zyskasz świadomość zagrożeń, ale przede wszystkim staniesz się aktywnym strażnikiem bezpieczeństwa swoich najbliższych.

Korzystajcie i dzielcie się tą inicjatywą z Waszymi bliskimi

[object Object]

Kamil KasiakRatownik medyczny

Kamil Kasiak, ratownik medyczny, założyciel kampanii Bezpieczny Maluch

W ramach kampanii bezpieczny maluch, osobiście przeszkolił ponad 150 000 rodziców i opiekunów.

[object Object]

Piotr Kuśmierkiewicz – TourelPrzedsiębiorca, współzałożyciel Rozwojowej Mamy

Rozwojowa Mama to inicjatywa Marielle Tourel wspieranej przez męża Piotra. Marielle to ekspert ds edukacji rodzicielskiej, która na profilu @rozwojowamama dzieli się wiedzą naukową o rozwoju dziec i sposobach ich wspierania.

Newsletter bg

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszego newslettera i otrzymaj darmowy rozdział e-booka!

Socommerce